RISI: Mesoni Anglisht per 15 dite

Publikuar: Tetor 7, 2014 11:55 pm | Nga: FAST ENGLISH | Çmimi: 99 | Tel.: 044133986

RISI: Mesoni Anglisht per 15 dite

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Per here te pare ne Kosove: Mesoni te komunikoni ne Anglisht brenda vetem 15 diteve
Kursi Intensiv i Anglishtes “FAST ENGLISH”
Ejani dhe mesoni gjuhen Angleze ne “FAST ENGLISH” per vetem 15 dite (çdo dite nga tri ore mesim). Personeli ka eksperience te gjere dhe perdor metodat me te reja nga SHBA. Mbrenda ketyre 15 diteve, ku jane te perfshira te gjitha nivelet (fillestar, i mesem dhe i larte), Ju do te jeni ne gjendje te bisedoni shlirshem Anglisht dhe te komunikoni pa kurrefare problemi.
FAST ENGLISH eshte ndryshe nga kurset tjera…Eshte teper atraktiv dhe nuk do te humbni shume kohe me trajta gramatikore e cikerrime gjuhesore. Thjesht do te mesoni te flisni Anglishten e pastert, rrjedhshem dhe te tjeret do te habiten me komunikimin tuaj aq te shpejte.
Per me shume, ne mund te iu ndihmojme ne plotesimin e aplikacioneve per viza, per pune, si dhe bejme pergatitjen e kandidateve per teste dhe intervista te ndryshme ne gjuhen Angleze.
Ju lutem te na informoni me heret ne menyre qe t’iu rradhisim ne listen e kandidateve. Suksesi i garantuar!
FAST ENGLISH, Tel: 044 133 986, Email: [email protected], Bregu i Diellit, Zona Qendra

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39