RISI RISI SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE GJILAN

Publikuar: Shkurt 18, 2010 10:49 am | Nga: argtim | Çmimi: 480 | Tel.: 044133891

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE QENDER TE QYTETIT.BANESA I KA 95m2,KA 2 DHOMA GJUMI,NJE SALLON,NJE KUZHIN,KORIDOR DHE 2 BALLKONA,ME NJE PAMJE FANTASTIKE.
BANESA GJINDET NE KATIN E 7 DHE POSEDON 2 ASHENSORA
QMIMI I BANESES ESHTE 480 EURO PER m2.
NESE DONI BANES ME NJE STIL MODERN EVROPIAN ATHER NXITONI.
PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME ME SHKRUANI NE email adresen; [email protected] ose me telefononi ne 044133891.
vizito linkun ne youtube.http://www.youtube.com/watch?v=q0AEPl3NctE

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39