Samsung Galaxy S1

Publikuar: Prill 17, 2013 12:47 pm | Nga: Gzim | Tel.: 044 682 905

Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S1

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

E shes mobilin Samsung Galaxy S1 GT i9003.Eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt.Pjest e ti jane kto:Procesori 1Ghz…Memorja 478 mb/Internal 1.5 GB…Camera 5 mp (dy camera)…Ekrani 4.0 inch. Mobili ka programe qe jane me pagese qysh jane: Clear Vision,Just 6 Weeks,Titanium Backup Pro dhe Slenderman.Per me shume rreth mobilit ktu http://www.gsmarena.com/samsung_i9003_galaxy_sl-3761.php Qmimi eshte i volitshem (pak i diskutushem)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39