SAMSUNG Micro SD Card 64 GB per Telefon, Aparat apo Kamerë

Publikuar: Shtator 27, 2014 5:06 pm | Nga: Kushtrim | Çmimi: 25 | Tel.: 045370087

SAMSUNG Micro SD Card 64 GB per Telefon, Aparat apo Kamerë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes SAMSUNG Micro SD Card 64 GB të re (papërdorur).
Mund të përdoret për telefon, aparat dixhital, gjithashtu edhe si USB Flash, etj.
Posedon MicroSD Card Adapter dhe USB Flash Adapter.
Shitet me çmim të volitshëm dhe të lajmrohen vetëm blerësit serioz.
Çmimi i padiskutueshem.
045 / 370-087

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39