Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Troje, Shtëpi në Shitje,
lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo

lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo

€200Banesa me QeraPrishtinë

lshohet banesa me qera ne tokbashqe afer eluexit me konkretisht te restaurant princi banesa eshte e re e mobiluar dhe i posedon te gjitha kushtet dhe eshte ne vend shume te...

Banese me qera

€200Banesa me QeraPrishtinë

lESHOJ BANESE ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT MBRAPA EULEX ,KATI I PARE BANESA KA SALLON ME KUZHINE ,BANJO KORRIDOR E RREGULLUME PER QIFT

Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi

Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi

Banesa në ShitjeGjakovë

Banesa eshte e sapondertuar afer Hotel Pashtrikut ,ne qender te qytetit te Gjakoves. Ndertimi eshte jashtezakonisht i forte dhe kualitativ .Tani ne kete objekt gjendet dhe...

Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)

Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)

Banesa në ShitjeGjakovë

Banesa eshte e sapondertuar dhe ka nje strukture jashtezakonisht te forte the kualitative ! Tani ne kete objekt gjendet edhe qendra tregtare ” Center-Mall”....

leshoje me qira banes AAA

Banesa me QeraPrishtinë

Leeshoje me qira banes 2 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim. Banesa posedon te gjitha paisjet e samviseris,ngrohje qendrore etj ..

banese me qera

€30Banesa me QeraPrishtinë

jap banesen me qera per pushime ne Golem. Banesa ka 65 m2. eshte afer plazhit, e mobiluar dhe me klimatizim. Posedon edhe oborr te rrethuar dhe me gjelberim. Ka edhe...

Leshoj Banese Me Qira 250euro

€250Banesa me QeraPrishtinë

lESHOJE BANESEN ME QIRA NE TOKE BASHQE. Banesa gjendet 100 metra afer parkut te Toke Bashqes,eshte ne nje vend te qet, air te paster. Banesa eshte ne katin e 5 ,dhe ka nje...

Kerkoj banese me qera per kohe te caktuar

Banesa me QeraPrishtinë

Kerkoj banese me qera ne Prishtine per kohe te caktuar prej 10 korrikut deri me 10 gusht. Banesa te kete se paku dy dhoma gjumi dhe te jete e mobiluar. Jemi familjar....

Ofroj banese me qera

€50Banesa në ShitjePrishtinë

Ofroj banes me qera per femra.Banesa gjendet perballe santer ne lagjen pejton.I ka 4 dhoma gjumi,dhomen e ndejes,kuzhinen dhe banjon.qmimi eshte 50 euro per person plus...

SHES BANESE

€27000Banesa në ShitjeViti

SHES BANESE Shes banese ne Viti rr.A.Jasari.Banesa ka 60 m2,sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi,banjo,2 ballkon.dhe eshte ne katin e II Ku / Vendndodhja: Viti Telefoni: . 381...