Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Troje, Shtëpi në Shitje,
Ipet Lokali me Qira me hapesire 93 metra 2

Ipet Lokali me Qira me hapesire 93 metra 2

€400Lokale me QeraPrishtinë

Lokali ka hapesire 93 metra 2, ka nyje sanitare , ka 2 hyrje,dhe ka vend per parking per 4-5 vetura. Lokali ka nje pozite shume te pershtatshme per çdo veprimtari . Lokali...

Agjesjoni i patundshmeris te abeja ne punoim per Juve

Agjesjoni i patundshmeris te abeja ne punoim per Juve

PatundshmëriPrishtinë

AGJESJONI I PATUNDSHMERIS TE ABEJA NE JEMI AGJESJON FAHMILIAR NE JU NDIMOIM JUVE PER > NDERMJETSIM > SHITBLERJE > QIRADHENJE > TROJE > SHTEPIA > BANESA...

Jap me qera banesen 45 m2 ne Kodren eDiellit

€200Banesa me QeraPrishtinë

Jap me qera banesen 45 m2 ne Kodren e diellit perball ambullantes ne katin e trete.Banesa jipet me qera per kohe te pacaktuar.Banesa ka nje dhome, kuzhine, nje ballkon,...

Shitet Urgjent Garsonjera 40.50m².

€00000Banesa në ShitjePrishtinë

Garsonjera gjendet në Lagjën Emshir – Banesat e Nartelit (Hotel Nartel). Garsonjera posedon: Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, Ballkon. Uje 24 ore, lift, parking,...

BANES ME QIRA

€120Banesa me QeraF. Kosovë

BANESA GJINDET NE FUSH KOSOV RRUGA FAIK KONJICA ISH BRSJE BLLOKU DYT HIRJA PAR KATI TRET KA DY DHOMA KUZHIN BANJO PER MASHUM INFO .

Shes banesen 91m2 kati-II-ne Bregun e diellit-afer rrethit te ri

€55000Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa posedon:sallon e kuzhin,dy dhoma gjumi,dy terasa,nje depo objekti perfundohet ne korrik

Shes lokalin ose leshoj me qira

€150Lokale në ShitjePrishtinë

Lokali eshte ne gjendje shume te mir komplet i rregulluar ka hapsire 38metra katror edhe shitet, lokali gjendet ne rr.Rexhep Krasniqi te banesat e arabve

SHES BANESEN NE TOKBASHQE 650 EURO M2

€49400Banesa në ShitjePrishtinë

SHES BANESEN NE TOKBASHQE PERBALL PARKUT BANESA GJENDET NE KATIN E 6 POSEDON LIFT, NXEMJE QENDRORE, UJI 24 ORE, AIR CONDICIONER DHE PARKING TE RRETHEKUAR TE MJAFTUESHEM....

Leshoj Banesen Me Qera

€280Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj Banesen me qera në rrugën “Bill Klinton” Blloku 5 Prishtinë Banesa është e kompletuar ka 2 dhoma gjumi, kuzhinën, sallonin (dhoma e ditës) ,një Banjo si dhe ka 2...

leshoje me qira banes

Banesa me QeraPrishtinë

LESHOJE me qira banes 1 dhe 2 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim.banesa posedon te gjitha paisjet e amviseris,nxemje qendrore,auto parking,...