Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)

Publikuar: Tetor 7, 2015 2:58 pm | Nga: evroenergie | Tel.: 044 20 30 48

Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kompania gjermano-kosovare evroenergie LLC, me seli ne Prishtine, eshte ne kerkim te nje gjermano-folesi te shkelqyeshem me eksperience te mire ne fushen e IT-se. Preferohet eksperienca ne databaza si SQL, Oracle sidhe ne software te ndryshem, me vullnet te madh dhe i hapur per te mesuar me shume. Te interesuarit te dergojne dosjen e aplikimit ne [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39