SERVIS .G.A. Per Tekniken e Bardhe dhe Klima

Publikuar: Dhjetor 2, 2014 2:01 pm | Nga: Gani | Çmimi: 5 | Tel.: 045265946

SERVIS .G.A. Per Tekniken e Bardhe dhe Klima

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

.G.A.
sherbime te ndryshme.

G.A. ofron sherbime ne baze te kerkes se qytetarve
Kryesisht interesimi jon eshte ne keto sherbime

1 Teknika e bardhe.

2 Instalimi i klimave.

1.

Ne kuader te teknis tbardh kryejm keto sherbime.

1 Frigoriferit
2 Lavatriqes
3 Shporetit
4 Ene larse etj…..
5 Nuk perjashtohet mundesia e intervenimit edhe ne paisjet tjera shtepiake.

2.

Ne kuader te instalimit te klimave kryejm keto sherbime.

1 Pastrimi i filterav
2 Mbushja me gaz
3 Zhvendosja e klimes
4 Mbushja e klimes se kerrit
5 Montimi i klimes ne objekte
6 Si dhe sherbime tjeta sipas kerkeses
Klient te nderuar sherbimet tona kryhen ne mometet qe ju keni nevoj per ne Sherbimet kryhen me termine per shkak te kerkeses Qmimet tona jan reale me standartin ton.

Qdo konstatim i prishjes ose vizita per intervenim kushton 5 Euro ne Prishtine

Arsyja eshte sepse disa klient kontaktojn me ne dhe kur konstatohet defekti nuk jan dakord te rregullohet dhe ne hupim kohen dhe kemi hargjime per te arritur te ju klient te nderar.

JU FALIMINDERIT PER MIRKUPTIM
.G.A.
GANI ALIU
Kontakti:
Nr. 045 265-946

Videospoti .G.A.- https://www.youtube.com/watch?v=gGiJBj19LlQ

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39