Serviser per tektik te bardhe

Publikuar: Shtator 22, 2014 4:49 pm | Nga: gani | Çmimi: 10 | Tel.: 045265946

Serviser per tektik te bardhe

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam serviser i teknikes se bardhe Kryesisht fukusi im eshte ne Frigorifera Lavatriqe Shporeta…. Po nuk perjashtohen edhe intervenimet ne gjera tjera te teknikes se bardhe.. Numri kontaktues. 045-265-946 INFORMACION: Klient te nderuar qdo konstatim i defektit kushton 5 euro ne prishtin dhe jashte prishtines 10 euro Arsyja eshte sepse disa klient therrasin dhe kur konstatohet defekti nuk jan dakord te rregullohet dhe un hupi kohen dhe kam hargjime per te arritur te ju klient Ju faleminderit per mirkuptim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39