Shes 2 kauq tavoline dhe rregall

Publikuar: Maj 12, 2013 5:33 pm | Nga: Lumnije | Tel.: 044283600

Shes 2 kauq tavoline dhe rregall Shes 2 kauq tavoline dhe rregall Shes 2 kauq tavoline dhe rregall

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jane te ruajtur , Rregalli eshte nga druri , kurse kauqat jane prodhim i SIMPO-s , jane mjafte te gjere per te fjetur pra edhe shtrihen si shtrat .
Shiten per arsye te nderrimit te baneses , rregalli 150euro , Kauqat nga 100 euro . tavolina 50euro dhe tepia 50euro ( 3m x 4m dhe ka kushtuar 180 ) Rregalli i ri ka kushtuar 1200 euro
Gjithashtu shes edhe nje termo ( nxemje ) te madhe 4she 80 euro .
Na lajmeroni ne 044 283 600 , Falemnderit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39