Shes: 3 Kompjutera Fujitsu Siemens dhe 2 Monitora Flat

Publikuar: Maj 26, 2010 8:02 am | Nga: Bensnik | Tel.: 044337089

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes 3 kompjutera thujase asnjeher te perdorura te market Fujitsu Siemens me keto performanca:
Proccesori : 2.4 GHZ Pentium
Ram Memorie : 512 Mb
Hardisk : 40 GB
Kan edhe DVD – Rom qe munesh me shiku filma ne te.
Gjithashtu kam edhe 2 monitora 17’inch krejt te ri jam
Te gjitha vin me paisjet percjellse: tastatur, mous, kabell te rryme , kabell lidhese monitor – shtepiz etj..
Keta me kan ardh me 18.05.2010 nga Gjermonia. Shtepizat jan si qikjo ne foto (foto eshte marr nga gogle

Tel: 049 / 417 – 204
044/ 895 – 861

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39