Shes 4 ari troll afer rruges kryesore Prishtine-Podujeve( 4 km.nga qendra e Prishtines)

Publikuar: Gusht 19, 2014 12:00 pm | Tel.: +4523641511

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes 4 ari troll ne Prishtine( 4 km nga qendra).Trolli gjindet afer rruges kryesore Prishtine -Podujeve.Dokumentacioni ne rregull dhe lejohet ndertimi individual Ka uji dhe kanalizim.Eshte shum i pershtatshem per biznes ose shtepi banimi se bashku me lokal.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39