SHes 4 Ari truall ne Berrnice te Eper – Prishtine

Publikuar: Mars 16, 2015 6:44 pm | Nga: d s | Çmimi: 6250 | Tel.: 049707050

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes 4 ari truall me nje cmim shume te volitshem ne Berrnice te eper te Prishtines, ne nje ambient ekskluziv dhe me nje cmim ekskluziv. 1 Ari = 6250 euro, perdiersa cmimet e trojeve perreth jane per 1500 – 2000 euro me te shtrenjta! dokumentacioni i kompletuar. per info shtese me kontaktoni ne 049707050

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39