Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine

Publikuar: Shkurt 25, 2016 1:46 pm | Nga: Faik ILAZI | Tel.: +38649797448

Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine. Trolli eshte ne emrin tim personal si dhe nuk eshte ne hipotek ne asnje bank perkthim i menjehershem. ne truall gjindet edhe nje Temel i shtepis te cilin e kam ndertuar un.
Trualli gjindet afer rruges kryesore 27 Nëntori perball trualit siq shihet ne foto eshte stacioni i autobusit urban truali posedon dokumentacion te rregullt eshte ne emrin tim si dhe eshte i paisur me RRYM,UJSJELLS,INTERNET,KABLLOVIK,(te gjitha keto jan nen dhe dhe nuk ka shtylla elektrike perveq te ndriqimit publik)
Ndrrim nuk bejme.
Pres vetem bleres serioz
Qmimi sipas Marveshjes.

Kontakt: Tel:049797448 (mund te kontaktoni edhe ne VIBER)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39