Shes Ambjent – Bar Restorant

Publikuar: Mars 19, 2015 1:37 pm | Nga: Sokol | Tel.: 0682536493

Shes Ambjent – Bar Restorant Shes Ambjent – Bar Restorant Shes Ambjent – Bar Restorant Shes Ambjent – Bar Restorant

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Tirane – Albania
Zona/Rruga : paskuqan nr.2 rruga demokracia
Amjenti aktualisht shfrytezohet per Bar-Restorant, i mire arreduar, por megjithate eshte lehte i ndryshueshem per shfrytezim ne drejtime te tjera aktivitetesh meqe ka nje hapesire te bollshme prej 350 m2.

Mund te me kontaktoni ne cdo kohe per pyetje dhe sqarime te detajuara. Cmimi eshte i arsyeshem dhe i diskutueshem.
Ne Nr e Cel. +355682536493

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39