SHES AREN NE FERIZAJ NE RRUGEN E VJETER TE SHKUPIT

Publikuar: Shtator 4, 2010 12:05 am | Nga: imri | Tel.: 044622651

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes aren ne rrugen e vjeter te shkupit ara gjindet ne fsh. varosh ne drejtim te fsh. gurrez[gerlic ] 100 metra prej pompes te benzines VAROSHI PETROLL .
ne drejtim te fsh gerlic .
ara esht e pershtatshme per banim si dhe per gjdo biznes ara e ka afer ujsellsin e fsh. varosh si dhe kanalizimin e qytetit te ferizajit .
ara psedon 1 hektar por mundem me ba edhe ndarjen me parcella .
ara posedon dokumentacionin e rregult ne emrin tim esht ara .
por ma shum informata ne tel ;044622651.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39