Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05

Emri Kontaktues: Ilir | Çmimi: 9450€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044219379 | Data e Publikimit: 05.04.2014

Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05 Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05 Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05 Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes veturen AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI, Van, i regjistruar dhe ne gjendje teknike TOP, me te gjitha serviset e kryera me rregull.

Viti i prodhimit: 2005. Ngjyra e hirte metalike.

Kilometra te kaluara: 204000 km,

Vetura posedon:
Nderrues mekanik te shpejtesise me 6-shpejtesi, Klimatronik, ABS, ESP, Board Computer, 17″ Fellne alumini origjinale të AUDI, Radio CD, Karrige s-Line prej lëkure+material tekstili, Timon special S-Line, Drita mjegulle dhe me ngrohje, Pasqyre me mbyllje automatike, xhama elektrikë,

Shpenzimet minimale ne 100 km: lokal 6.3 l / rruge e kombinuar 5.5 l / rruge e gjate 4.8 l

Regjistrimi deri ne 5 dhjetor 2014

Ka demtime te vogla dhe gervishtje ne disa vende.

I mundshëm ndërrimi me AUDI A6, 3.0 Quattro, nderrues automatik, prej vitit 2005 e larte.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =