Shes banes 3 dhomshe 39.000€

Publikuar: Dhjetor 14, 2016 5:00 pm | Nga: vs | Çmimi: 650 | Tel.: 049602794

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy banesa ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi Rrezja
Banesat jan ndertim e siper perfundojn ne 2017
Per kete arsyje cmimi eshte i volitshem dhe i diskutushem, dy objektet tjera jan te perfunduara dhe ka banor, planin skicat e banesave i keni ne foto
Kati i 2-t ka 73m2 dy dhoma gjumi, shpajz, sallon me kuzhin, banjo, ballkon.
Kati i 2-t ka 60m2 dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon.
Kontakt- nr dhe viber: +38649 602 794

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39