Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin

Publikuar: Korrik 6, 2015 12:36 pm | Nga: v | Çmimi: 42480 | Tel.: 049288587

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja

Kati i 2-107m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
2 banjo
sallon me kuzhin
ballkon
cmimi 600m2 e gateshme ne shtator

Kati i 7 dhe i 9-t ka kete renditje

2 dhoma gjumi
sallon me kushin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 42.480 e gateshme ne shtator

049 288 587 ose viber 0038649 481 308

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39