shes banes Mati 1

Publikuar: Dhjetor 14, 2016 5:00 pm | Nga: vs | Çmimi: 650 | Tel.: 049602794

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 perball banesave te bardha, Komplekti Rrezja
Banest jan ne ndertim e siper te gatshme ne 2017 perkete arsyje jan me cmim te arsyeshem dhe i diskutushem
Kati i 2-t ka 73m2 dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo ballkon
Kati i 2-t 60m2 dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo ballkon
Kontakt- nr dhe viber : +38649602794

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39