Shes Banes ne Breg Diellit 42.480€ 2 dhoma gjumi Sallon me kuzhin

Publikuar: Korrik 2, 2015 2:46 pm | Nga: v | Çmimi: 590 | Tel.: 049 288 587

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Benes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja

Kati i 2-107m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
Sallon me kuzhin
Dy banjo
Ballkon
cmimi 600m2 e kateshme ne shtator

Kati i 7-t dhe kati i 9-t kan kete renditje

2 Dhoma gjumi
Sallon me kuzhin
Shpajz
Banjo
Ballkon
cmimi 590m2 e kateshme ne Shtator

049 288 587

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39