shes banesa

Emri Kontaktues: M.CAKA | Çmimi: 20€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 330 680 | Data e Publikimit: 08.09.2010

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesim banesa lokale shtepia ne gjith teritorin e kosoves si psh.
Lypjan
Komoran
prishtin
vushtrri
mitrovic
klin
fush kosov
format e mundsive sipas kushtev te klientit
Ne ndertojm dhe shesim firma jon ALFEST KLIN bashpunon me Firmen Princesha,dhe Firmen Ariani .Ju mirpresim ne qdo koh

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 8 =