Shes banese 33,69m2 dhe garazhe perdhese 17.19m2 ne Fushe Kosove

Publikuar: Mars 23, 2016 7:34 pm | Nga: DDauti | Tel.: 049 65 45 45

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ne Fushe Kosove ndertim i Vjeter dhe garazha perdhese,Banesa eshte ne lagje Urbane afer Ambulantes,Shendetit Mental ,nderteses se Komuna e Re dhe shkolles fillore dhe parking te madhe.Shitja behet prej pronarit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39