Shes banese 64m2

Emri Kontaktues: Faruk | Çmimi: 57000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044986071 | Data e Publikimit: 19.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka salon , kuzhin me terpezari, dhome e fjetjes , banjo , shoajz, balkon dhe koridor

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 9 =