Shes Banesë 71m2, 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine bashke dhe banjo

Publikuar: Prill 23, 2013 9:17 pm | Nga: Alban | Tel.: 044153252

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ndertim i ri, ndodhet ne Rrugen kryesore te Fushe Kosoves, perballe Mob-in, afer shkolles Mihail Gramen. Banesa shitet e mobiluar. Mobilet jane te reja dhe ka vetem qe 3 vite qe jemi duke jetuar ne banese.. Banesa eshte shume e pershtatshme dhe ndodhet ne katin e 6. Uji ka panderprerje dhe lifti punon.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39