SHES BANESE

Emri Kontaktues: aca | Çmimi: 27000€ | Qyteti: Viti | Telefoni: 381 64 05 15 797 | Data e Publikimit: 01.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHES BANESE Shes banese ne Viti rr.A.Jasari.Banesa ka 60 m2,sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi,banjo,2 ballkon.dhe eshte ne katin e II
Ku / Vendndodhja: Viti Telefoni: . 381 64 05 15 797 E-mail: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 4 =