Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres

Publikuar: Dhjetor 10, 2015 5:32 pm | Nga: edi | Tel.: 355 684652077

Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banese ne plazhin e Durresit tek Apollonia me sip.79m2, 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon me pamje nga deti. i kompletuar me pajisje bashkekohore. I pajisur me kondisioner. uje dhe drita 24 ore. i hipotekuar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39