SHES BANESE

Emri Kontaktues: N.N | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 444 295 | Data e Publikimit: 16.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banese te kolegji FAMA përballe Ambasadës Zvicerane.Banesa ka 48 m2,sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,banjo,ballkon.dhe eshte ne katin e katert e ku ka edhe ashensor (ndertimi ri)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =