SHES BANESE

Emri Kontaktues: N.N | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 444 295 044 697 934 | Data e Publikimit: 26.11.2014

SHES BANESE SHES BANESE SHES BANESE SHES BANESE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banese te kolegji FAMA përballe Ambasadës Zvicerane.(mbi ish Sllovenija sport )Banesa ka 48 m2,sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,banjo,ballkon.dhe eshte ne katin e katert e ku ka edhe ashensor

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 5 =