Shes banese ne Fushe Kosove

Publikuar: Shtator 10, 2010 9:27 pm | Nga: Merita | Tel.: 044 417 834

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy banesa ne Fushe Kosove , nje banese gjendet ne katin e 6 dhe banesa tjeter ne katin e 7 , Siperfaqja e nje banese eshte 97m2 ka nje sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine me trapezari, banjo, wc, dy korridora, shpajz, dy ballkona, ashensor, bodrum dhe parking. Qmimi 48,000.00€ kontaktoni ne nr.tel. 044 417 834. ju mirepresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39