shes banese ne lagjen bregu i diellit ne prishtin

Emri Kontaktues: dini | Çmimi: 00000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045890559 | Data e Publikimit: 08.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banes ne lagjen bregu i diellit 2 te banesat e bardha.Banesa ka siperfaqe pre 145 m2.Banesa posedon:2 dhoma gjumi,1 sallon,1 dhome te pritjes,1 paradhom,1 banjo,1 wc,kuzhin,3 shpajza,2 koridora,ballkon.Banesa siguron nje kualitet dhe siguri te larte fale ndertimit dhe formes se jashtezakonshme e tejet atraktive qe posedon.Para saj ndodhet nje park i gjelber,ndersa vetem 10 metra larg saj ndodhet stacioni kryesor i autobusve urban gje qe ofron mundsi te jashtezakonshme te lidhjeve neper qytet e me gjere.Po ashtu afer ndodhet edhe shkolla fillore”Iliria” dhe afer ndodhen edhe nje numer i madh i qerdheve e kopshteve private.Me nje fjal banesa dhe vendodhja e saj ofrojn kushte te jashtezakonshme jetese!Cmimi i volitshem dhe sipas marreveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 8 =