shes banese ne lagjen bregu i diellit ne prishtin

Publikuar: Tetor 8, 2014 6:34 pm | Nga: dini | Çmimi: 00000 | Tel.: 045890559

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banes ne lagjen bregu i diellit 2 te banesat e bardha.Banesa ka siperfaqe pre 145 m2.Banesa posedon:2 dhoma gjumi,1 sallon,1 dhome te pritjes,1 paradhom,1 banjo,1 wc,kuzhin,3 shpajza,2 koridora,ballkon.Banesa siguron nje kualitet dhe siguri te larte fale ndertimit dhe formes se jashtezakonshme e tejet atraktive qe posedon.Para saj ndodhet nje park i gjelber,ndersa vetem 10 metra larg saj ndodhet stacioni kryesor i autobusve urban gje qe ofron mundsi te jashtezakonshme te lidhjeve neper qytet e me gjere.Po ashtu afer ndodhet edhe shkolla fillore”Iliria” dhe afer ndodhen edhe nje numer i madh i qerdheve e kopshteve private.Me nje fjal banesa dhe vendodhja e saj ofrojn kushte te jashtezakonshme jetese!Cmimi i volitshem dhe sipas marreveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39