Shes banesë ne lagjen Dardania, 38 m², kati i 4

Emri Kontaktues: M | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Dardani | Telefoni: 049 609 142 | Data e Publikimit: 13.04.2014

Shes banesë ne lagjen Dardania, 38 m², kati i 4 Shes banesë ne lagjen Dardania, 38 m², kati i 4 Shes banesë ne lagjen Dardania, 38 m², kati i 4 Shes banesë ne lagjen Dardania, 38 m², kati i 4

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banesen ne lagjen Dardania. Banesa ka 38 m² dhe gjendet ne katin e 4. Banesa eshte ndertim i vjeter, e renovuar, ka nxemje qendrore dhe podrum. Agjensionet te mos lajmerohen.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 1 =