Shes Banesë në Qendër

Publikuar: Mars 13, 2016 5:38 pm | Nga: valmir | Çmimi: 55000 | Tel.: +37744427179

Shes Banesë në Qendër Shes Banesë në Qendër Shes Banesë në Qendër

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

:SHITET BANESA NE QENDËR TË PODUJEVES ,103m2 banesa posedon:
Sallon
Kuzhine+dhome ndjenje ne kuzhin+shpajz
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona – me pamje nga Lumi Llap dhe me pamje nga Qendra e qytetit
Banesa eshte komplet e renovuar
Nr : +377 44 427 179 , 17:00-20:00 +37744319283 edhe ne Viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39