Shes banesë në Vushtrri

Emri Kontaktues: hazbi | Çmimi: 49950€ | Qyteti: Vushtrri | Telefoni: 044186224 | Data e Publikimit: 06.05.2010

Shes banesë në Vushtrri Shes banesë në Vushtrri Shes banesë në Vushtrri Shes banesë në Vushtrri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet përball shkollës policore në Vushtrri, hyrja e parë kati i parë. Banesa ka : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1kuzhinë, 1 shpajzë, 2 ballkona, 1 banjo, ka edhe garazhë dhe ujë 24 orë. numri kontaktues 028571367.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 8 =