SHES BANESEN 104 m

Emri Kontaktues: ... | Çmimi: 195.000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 04524124113 | Data e Publikimit: 22.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT BANESAT NGJYRE KAFE ( TE KUQET )
PERBALL VIVA FRESH STORE, TE QENDRA TREGTARE, ose MBRAPA SHKOLLES ISMAIL QEMAJL
BANESA ESHTE NE KATIN E PARE, ESHTE 4 DHOMESHE ME 2 KUZHINA, 2 WC DHE 1 BANJO DHE PODRUM
SHITET SI LOKAL E PERSHTATSHME PER ZYRE, ORDINANSE, BARNATORE, ETJ
POR BEN EDHE PER VENDBANIM
BANESA KA 2 HYMJE ME OBORR
FALEMINDERIT

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 7 =