SHES BANESEN 104 m

Publikuar: Qershor 22, 2014 3:20 pm | Nga: ... | Çmimi: 195.000 | Tel.: 04524124113

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT BANESAT NGJYRE KAFE ( TE KUQET )
PERBALL VIVA FRESH STORE, TE QENDRA TREGTARE, ose MBRAPA SHKOLLES ISMAIL QEMAJL
BANESA ESHTE NE KATIN E PARE, ESHTE 4 DHOMESHE ME 2 KUZHINA, 2 WC DHE 1 BANJO DHE PODRUM
SHITET SI LOKAL E PERSHTATSHME PER ZYRE, ORDINANSE, BARNATORE, ETJ
POR BEN EDHE PER VENDBANIM
BANESA KA 2 HYMJE ME OBORR
FALEMINDERIT

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39