Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)

Publikuar: Korrik 8, 2014 4:17 pm | Nga: Emin | Tel.: 044235843

Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e sapondertuar dhe ka nje strukture jashtezakonisht te forte the kualitative ! Tani ne kete objekt gjendet edhe qendra tregtare ” Center-Mall”.
-Ndodhet afer Hotel Pashtrikut ,ne qender te qytetit !
-Banesa eshte 124 m² dhe ka : 3 Dhoma te fjetjes ,Sallon + Kuzhine,Banjo+WC.
Banesa eshte ne katin e pare 1- te banimit ! Ka leje ndertimi.
Mund te na kontaktoni ne keta nr. : 044/235-843 ose 044/236-026

Mund te vini dhe ta shikoni nga brenda.

Ju mirepresim…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39