Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)

Emri Kontaktues: Emin | Qyteti: Gjakovë | Telefoni: 044235843 | Data e Publikimit: 08.07.2014

Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e sapondertuar dhe ka nje strukture jashtezakonisht te forte the kualitative ! Tani ne kete objekt gjendet edhe qendra tregtare ” Center-Mall”.
-Ndodhet afer Hotel Pashtrikut ,ne qender te qytetit !
-Banesa eshte 124 m² dhe ka : 3 Dhoma te fjetjes ,Sallon + Kuzhine,Banjo+WC.
Banesa eshte ne katin e pare 1- te banimit ! Ka leje ndertimi.
Mund te na kontaktoni ne keta nr. : 044/235-843 ose 044/236-026

Mund te vini dhe ta shikoni nga brenda.

Ju mirepresim…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 2 =