shes banesen

Emri Kontaktues: vehbi pllana | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 045801835 | Data e Publikimit: 02.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa Ndodhet ne Fushe Kosove , Te rrethi , i ka 3 dhoma gjumi , Ballkonin me pamje nga qendra, sallonin dhe kuzhinen shum te madh dhe banjon, eshte e re nuk eshte perdorur me heret .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 3 =