shes banesen

Publikuar: Qershor 23, 2014 2:33 pm | Nga: obrad | Çmimi: 00000 | Tel.: 0652464642

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banesen ne Gjakove, siperfaqe 65m2, adresa rruga Skenderbeu nr.114-8, dy dhoma veç, nji dhom bashkangjitur me kuzhin, trpezari, shpajz, banjo, dy balkona në të dy onë e baneses dhe podrum. Banesa gjindet karshi Stacionit policor edhe firmes ,,Marigona,,.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39