shes banesen

Emri Kontaktues: obrad | Çmimi: 00000€ | Qyteti: Gjakovë | Telefoni: 0652464642 | Data e Publikimit: 23.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banesen ne Gjakove, siperfaqe 65m2, adresa rruga Skenderbeu nr.114-8, dy dhoma veç, nji dhom bashkangjitur me kuzhin, trpezari, shpajz, banjo, dy balkona në të dy onë e baneses dhe podrum. Banesa gjindet karshi Stacionit policor edhe firmes ,,Marigona,,.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =