SHES BANESEN

Emri Kontaktues: N.N | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 697 934 | Data e Publikimit: 06.08.2014

SHES BANESEN SHES BANESEN SHES BANESEN SHES BANESEN

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banese te kolegji FAMA përballe Ambasadës Zvicerane.Banesa ka 48 m2,sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,banjo,ballkon.dhe eshte ne katin e katert e ku ka edhe ashensor.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 1 =