shes banesen 45m2 ne lagjen ulpiana d7 kati pare hytja dyte. banes aka nje dhome , kuzhine shpajze dhe banjo, banesa eshte ne kushte komfore. qmimi sipas marreveshjes.

Emri Kontaktues: flurim bojaxhiu | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 437769 045 662899 | Data e Publikimit: 10.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes banesen 45m2 ne lagjen ulpiana. banesa ka nje dhome kuzhine banjo dhe shpajze.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 2 =