shes banesen 45m2 ne lagjen ulpiana d7 kati pare hytja dyte. banes aka nje dhome , kuzhine shpajze dhe banjo, banesa eshte ne kushte komfore. qmimi sipas marreveshjes.

Publikuar: Shtator 10, 2014 2:05 pm | Nga: flurim bojaxhiu | Tel.: 044 437769 045 662899

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes banesen 45m2 ne lagjen ulpiana. banesa ka nje dhome kuzhine banjo dhe shpajze.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39