Shes banesen 55m2 ne lagjen Ulpiana

Emri Kontaktues: Ridvan | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/354-251 | Data e Publikimit: 19.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana perballe shkolles se mesme te Mjekesise. Banesa ka prapa qerdhen per femije dhe shkollen fillore.
Banesa ka nje dhome dite, nje dhome fjetje, kuzhinen, shpajzin, banjon dhe dy ballkona.Banesa

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 9 =