shes banesen 65 m2 dy dhoma e gjysm

Publikuar: Mars 9, 2010 8:05 pm | Nga: Musli | Çmimi: 350000

shes banesen 65 m2 dy dhoma e gjysm

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

banesa eshte total e renovuar me dyer e dritare banjo me sistem italjan ka renditje te mir ka dy dhoma nji paradhom kuzhinen banjon ballkonin dhe nji podrum eshte ne qender te qytetit eshte per ball qerdhes se femijeve ne kamenice kjo eshte pamja nga ballkoni.mund te lajmrohen vetum te interesuarit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39