She’s banesen 75m2 STANDARD, Mati1

Emri Kontaktues: a | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045272822 | Data e Publikimit: 12.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshkrim i sendit
Shes banesën e cila ndodhet në Lagjen Bregui Diellit – Mati 1, kompleksi “Dafina”, Prishtine.
Kati 7-te, objekti i 3-te. Banesa shitet e mobiluar.
Banesa eshte e re (e ndertuar ne vitin 2011 nga kompania STANDARD).
Ka plan shume praktik/funksional, e mobiluar ne menyre moderne. Me qetesi te mjaftueshme.
Ka shume ndriçim natyral – pamje jug/perendim.

Banesa ka 3 dhoma
1) 1 Dhome dite,
2) 2 Dhoma gjumi,
3) Kuzhine,
4) Banjo,
5) Depo/WC (mund te shfrytezohet depo edhe WC. E pajisur me te gjitha instalimet per wc)
6) Ballkon.

Vendparking te perbashket para nderteses.
Supermarketi VIVA brenda kompleksit banesor.

Sherbimet nga kompania Standard:
– Rryme 24 ore (mirembajtja e gjeneratorit 24 ore)
– Uje me furnizim 24 ore pa nderprerje
– Uje i ngrohte – 24h, faturohet nga kompania Standard. Eshte mundesia qe te instalohet edhe bojleri.
– Sigurimi – 24h (rojtar) si dhe Interfon I instaluar para deres se hyrjes.
– Ngrohje qendrore (te pavarur nga Termokosi dhe shume efikase. Çmimi eshte rreth 0.85Euro/m2, qe eshte mjaft çmim i volitshem krahasuar me rryme apo tjeter)
– Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.)
– Vendi per mbeturina
– Mirembajtja e liftit – 24h
– Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park)

Sherbimet nga ndermarrjet publike :
Uji i ftohte, faturohet nga ujesjellesi
Rryma, faturohet nga KEK
Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa)
Banesa ka shumë afër transportin urban, kopësht për fëmijë, shkollë fillore, ambulancë, mini treg, market

Pagesa bëhet me transfer bankar ose deponim të mjeteve në bankën e shitësit.

Kontakt ne tel: 045 272 822 (ditëve te punës pas ores 4)
dhe në email adresën: [email protected] ose [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 2 =