Shes banesën 95 m2

Publikuar: Maj 28, 2014 6:37 pm | Nga: Tahir | Çmimi: 0.00 | Tel.: 049321057

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banese është në katin e parë në lagjen e spitalit, rr. Abdullah Presheva Nr. 15. Ka tre dhoma gjumi, sallon, kuzhinë dhe trapezari, dy banja (njëra e vogël WC), dy ballkone dhe ka vend parkim ne podrumin e nderteses. Banesa eshte e pajisur me rezervuar te ujit (24 ore furnizim me ujë)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39