Shes banesën 95 m2

Emri Kontaktues: Tahir | Çmimi: 0.00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049321057 | Data e Publikimit: 28.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banese është në katin e parë në lagjen e spitalit, rr. Abdullah Presheva Nr. 15. Ka tre dhoma gjumi, sallon, kuzhinë dhe trapezari, dy banja (njëra e vogël WC), dy ballkone dhe ka vend parkim ne podrumin e nderteses. Banesa eshte e pajisur me rezervuar te ujit (24 ore furnizim me ujë)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 4 =