Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine

Emri Kontaktues: ardi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 0037744651416 | Data e Publikimit: 18.08.2014

Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Banesa 80 m² Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe wc banesa eshte e mobiluar banesa gjindet ne Lagjen Dardanina Bl 5 e 3 eshte ne katin e 5-st lifti punon ka pamje nga rruga kryesor.

Presim bleres serioz orari per kontakt 10:00-20:00

NR KONTAKUTES

044124-467
049-124-467
044-651-416
049-651-416

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 4 =