Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine

Publikuar: Gusht 18, 2014 3:27 pm | Nga: ardi | Tel.: 0037744651416

Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine Shes Banesen Dardani Bl5 e 3 st Bill Clinton Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Banesa 80 m² Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe wc banesa eshte e mobiluar banesa gjindet ne Lagjen Dardanina Bl 5 e 3 eshte ne katin e 5-st lifti punon ka pamje nga rruga kryesor.

Presim bleres serioz orari per kontakt 10:00-20:00

NR KONTAKUTES

044124-467
049-124-467
044-651-416
049-651-416

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39