Shes banesen/lokalin ne Ulpian, mbrapa AAK

Emri Kontaktues: Dini | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 545 195 | Data e Publikimit: 02.08.2018

Shes banesen ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr mir dhe mund te perdoret per zyre, ordinance apo lokal. Banesa shitet nga pronari. Per me shum informata lajmrohu ne telefon ose ne viber. Numri i tel 049 545 195.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 4 =