Shes Biznesin – Butikun Art Fashion

Publikuar: Prill 4, 2016 2:36 pm | Nga: Sokol Duraku | Çmimi: 000000 | Tel.: 044 194 634

Shes Biznesin – Butikun Art Fashion Shes Biznesin – Butikun Art Fashion Shes Biznesin – Butikun Art Fashion Shes Biznesin – Butikun Art Fashion

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes urgjent biznesin – Butikun “Art Fashion” ne Fushe Kosove. Butiku eshte duke punuar por per arsye familjare deshiroj ta shes. Butiku ka veshmbathje per meshkuj dhe femra si dhe komplet inventari. Butiku eshte I kompletuar dhe eshte nje biznes fitim prures. Biznesi eshte ne lokal me qira prandej mund ta merrni te gatshem per te punuar dhe personi qe do ta blej e merr te gatshem dhe mund te vazhdoj njejte ne te njejtin lokal. Lokali gjendet ne qender te Fushe Kosoves perballe Gjamise ne Fushe Kosove, ngjitur me kafiterine B`ens Bar – perballe embeltores Kaltrina, ngjitur me shkollen Selman Riza. Cmimi sipas marreveshjes por mund te bejme edhe me kompenzime si vetura apo diqka te ngjashme.
Kontakto tel: +37744194634 dhe +38649843855

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39