shes Canon 10D

Publikuar: Korrik 12, 2010 11:30 am | Nga: Toni | Tel.: 044 205 573

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Aparatin Canon 10D, ne gjendje te rregullt pune. Aparati ka 2 objektiva 28-135mm dhe nje 70-200mm(blenda 5.6), grip bateri, blicin Canon 430, bateria per Canon 3 copa, mbushsin per bateri, çanten per aparat dhe 2 kartela.

Cmimi per te gjitha eshte 600 Euro.

P.S: Nuk i ndaj. Vetem bashk komplet.

Tel: 044 205 573

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39