Shes CD per mesimin e Gjuhes Gjermane dhe Angleze

Publikuar: Korrik 6, 2010 2:14 pm | Nga: Patriku | Çmimi: 50 | Tel.: 044 481 210

Shes CD per mesimin e Gjuhes Gjermane dhe Angleze

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Roseta Stone 1,2,3,4,5 Nivele.
Shes Programin per mesimin e gjuhes Gjermane dhe Angleze me 5 nivele.
Programi ka 6 cd dhe eshte i pershtateshume per te gjitha moshat.
per me shume info kerkone ne faqen zyrtare Rosetta Stone.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39