Shes dhe leshoj me qira banesen, 75m2.

Publikuar: Qershor 17, 2014 2:14 pm | Nga: Betim | Çmimi: 300 | Tel.: 044718079

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershkrimi:
Adresa gjendet ne rrugen : Rruga ”Dervish Rozhaja” Nr. 6
Apartmenti ka 75 meter katrore dhe eshte ne katin e 5 te, me pamje te mirë, drejtuar nga Lindja.
Organizimi i baneses:
– 1 dhomë të ditës + kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– 1 banjo
– Depo të vogël (shpajz)
– Korridor
– 2 ballkone
– Apartmenti ështe i mobiluar dhe i pajisur me produkte moderne.
– Apartmenti ka ujë 24 orë ne ditë të garantuar me rezervar prej 250 Litra.
Çmimi 330 euro për muaj, sherbimet publike nuk jane te përfshira në këtë cmim.
Kontakti
Nr i mob: 044/ 718 – 079
Email: [email protected]

Description

The Address is : Street ”Dervish Rozhaja” No. 6.
The apartment has 75 square meters, located on the 5th floor, nice view, east-south oriented.
Organised:
– 1 Sitting room + kitchen
– 2 Bed Rooms
– 1 Bathroom
– Small Store-Room
– Corridor
– 2 Balconies
– Apartment is furnished and equipped with modern products.
– Apartment has 24 hrs water guarantied with deposit of 250 liter of water.
The price is 330 euro per month, utilities are not included on this price.
Looking forward to a long term tenancy.
Contact
Mobile No: 044/ 718-079
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39