Shes dy banesa ne Fushe Kosove

Emri Kontaktues: Merita | Çmimi: 500€ | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 044 417 834 | Data e Publikimit: 20.08.2010

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy banesa ne Bresje- Fushe Kosove, ndertim i ri perballe Bizzaros, njera banese gjendet ne katin e VI me siperfaqe 97m2 dhe banesa tjeter gjendet ne katin e VII me siperfaqe 97m2, qe te dy banesat kane te njejten siperfaqe dhe te njejtin plan, dokumentacioni eshte ne rregull pasi qe jane te pranuara teknikisht nga ana e komisionit te komunes se Fushe Kosoves.
Banesa ne katin e VI
– siperfaqja 97m2 (neto)
– nje sallon
– kuzhine me trapezari
– dy dhoma
– dy korridore
– banjo
– wc
– shpajz
– dy ballkona
– bodrum (sip. 5.6m2)
– ashensor dhe
– parking
Banesa ne katin e VII
– siperfaqja 97m2 (neto)
– nje sallon
– kuzhine me trapezari
– dy dhoma
– dy korridore
– banjo
– wc
– shpajz
– dy ballkona
– bodrum (sip. 5.6m2)
– ashensor dhe
– parking

Qmimi per banesen ne katin e VI eshte 550.00€ m2
Qmimi per banesen ne katin e VII eshte 500.00€ m2
Qmimi per bodrum 220.00€ m2

Ju lutem na kontaktoni ne tel. 044 417 834 per qdo inf.me te hollesishme

Ju mirepresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 4 =