Shes dy banesa ne Fushe Kosove

Publikuar: Gusht 20, 2010 9:23 pm | Nga: Merita | Çmimi: 500 | Tel.: 044 417 834

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy banesa ne Bresje- Fushe Kosove, ndertim i ri perballe Bizzaros, njera banese gjendet ne katin e VI me siperfaqe 97m2 dhe banesa tjeter gjendet ne katin e VII me siperfaqe 97m2, qe te dy banesat kane te njejten siperfaqe dhe te njejtin plan, dokumentacioni eshte ne rregull pasi qe jane te pranuara teknikisht nga ana e komisionit te komunes se Fushe Kosoves.
Banesa ne katin e VI
– siperfaqja 97m2 (neto)
– nje sallon
– kuzhine me trapezari
– dy dhoma
– dy korridore
– banjo
– wc
– shpajz
– dy ballkona
– bodrum (sip. 5.6m2)
– ashensor dhe
– parking
Banesa ne katin e VII
– siperfaqja 97m2 (neto)
– nje sallon
– kuzhine me trapezari
– dy dhoma
– dy korridore
– banjo
– wc
– shpajz
– dy ballkona
– bodrum (sip. 5.6m2)
– ashensor dhe
– parking

Qmimi per banesen ne katin e VI eshte 550.00€ m2
Qmimi per banesen ne katin e VII eshte 500.00€ m2
Qmimi per bodrum 220.00€ m2

Ju lutem na kontaktoni ne tel. 044 417 834 per qdo inf.me te hollesishme

Ju mirepresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39